V jednom z minulých příspěvků jsem psal o tom, že nerad chodím do kina. Nyní se situace mírně pozměnila. Nerad chodím do multikina! Malé přívětivé minikina jsou perfektním spetřením života. A proč ne multikina a minikina ano? Jestli jste četli můj minulý příspěvek, tak vám možná dochází rozdíly.

Minikina Multikina
Výběr filmů je sice menší, ale za to je výběr kvalitnější. Výběr filmů je větší, ale je to spíš pro malé děti a pro fanoušky efektů, krve a celkově Hollywoodu.
V menším prostoru, je méně lidí a „rodinnější“ nálada. Ve velkém sále je neskutečno lidí. Velký dav a nálada je spíše revolucionářská.
Ceny vstupenek jsou nižší Ceny vstupenek jsou většinou nehorázné
Kultura lidí je kultivovanější Ve velkém davu se nalezne plno prasat a hovad.Začal jsem chodit do mini kin asi před půl rokem a zjistil jsem, že existují i něco jiného než multikina. Nepočítám ty malé kina na vesničkách. O těch jsem věděl a velmi občasně i navštívil. Ale kvalita obrazu, zvuku a všeho ostatního nepředčí ani trochu domácí pohodu. Pokud by někdo měl námět na film který je „Musíš vidět!“, tak pište do komentářů.

Kina nejsou mrtvá!